Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PANSAMENT ADEZIV STERIL HELP-PORE 20X10 CM ;10X10 CM ;15X10 CM ;5 cm x 7 CM
- Număr anunț
- DA40175849
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228 RON
- Valoare atribuită
- 228 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 10:30
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228 RON
din 228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro