Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRIOTUBURI SI TUBURI EPPENDORF 2ML

Număr anunț
DA40175481
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
240 RON
Data publicării
15.04.2026 10:14
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.