Ofertă acceptată Cumpărare directă

Test teste Rapid Combo 5-in-1: Covid-19 + GripaA + GripaB + RSV + AdV, 1 buc, Sejoy

Număr anunț
DA40174920
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MACIN (CUI 4321380)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,95 RON
Valoare atribuită
428,95 RON
Data publicării
15.04.2026 09:49
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,95 RON

din 428,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.