Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativă de tip CASCO, fără franșiză, pentru 12 luni.

Număr anunț
DA40174829
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.300 RON
Valoare atribuită
12.300 RON
Data publicării
15.04.2026 09:46
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.300 RON

din 12.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.