Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEVODOPA/CARBIDOPA/ENTACAPONA 100MG/25MG/200MG X 100CP FILM TEVA (LEVODOPUM + CARBIDOPUM + ENTACAPON

Număr anunț
DA40174048
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661400-5 · Medicamente impotriva bolii Parkinson (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,37 RON
Valoare atribuită
172,37 RON
Data publicării
15.04.2026 09:04
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,37 RON

din 172,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.