Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Solutie lichid parbriz Stopgel Anti-insecte - bidon 5 Litri
- Număr anunț
- DA40173989
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- SAFE CLEAN CONCEPT S.R.L. (CUI RO48991315)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare finală
- 900 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 09:01
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.