Ofertă acceptată Cumpărare directă

ansamblu electric, bara (carlig) de remorcare 12 V Steinhof

Număr anunț
DA40179348
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,47 RON
Valoare atribuită
213,47 RON
Data publicării
15.04.2026 13:10
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,47 RON

din 213,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.