Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmirea masuratorilor topografice si a documentatiilor cadastrale-Dezvoltare pentru 4 anotimpuri

Număr anunț
DA40167195
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
RIGNY IMPEX SRL (CUI 6359950)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.000 RON
Valoare atribuită
249.000 RON
Data publicării
09.04.2026 11:27
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249.000 RON

din 249.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.