Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BAZINET - PLOSCA DIN CARTON MASTERCARE 2000ml - Urinar femei unica folosinta - Plosti ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA40176648
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,30 RON
- Valoare atribuită
- 147,30 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 11:07
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,30 RON
din 147,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro