Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set complet paduri masa operatii HyBase6100 Plus
- Număr anunț
- DA40174316
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
- Cod CPV
- 33192340-7 · Mobilier pentru blocul operator, cu exceptia meselor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.700 RON
- Valoare atribuită
- 20.700 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 09:19
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.700 RON
din 20.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro