Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET Epson EcoTank 105/106 Multicolor

Număr anunț
DA40171546
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
ECOLASER TRADING S.R.L. (CUI RO42968712)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,97 RON
Valoare atribuită
123,97 RON
Data publicării
14.04.2026 12:35
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,97 RON

din 123,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.