Ofertă acceptată Cumpărare directă

INL. FILTRU ULEI, INL. FILTRU AER, INL. FILTRU POLEN - FORD B-MAX - B137RWR

Număr anunț
DA40173926
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
INTER NT SERVICE SRL (CUI RO10552150)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,71 RON
Valoare atribuită
494,71 RON
Data publicării
15.04.2026 08:55
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,71 RON

din 494,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.