Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Enalapril 10mg x 20cp / ENALAPRILUM
- Număr anunț
- DA40172743
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37,95 RON
- Valoare atribuită
- 37,95 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 15:01
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37,95 RON
din 37,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro