Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Enap 1.25mg/ml-1ml-sol.inj. x 5
- Număr anunț
- DA40171013
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,60 RON
- Valoare atribuită
- 261,60 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 11:44
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
261,60 RON
din 261,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro