Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLUMBIA AGAR+ 5%SHEEP BLOOD

Număr anunț
DA40174497
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.047,92 RON
Valoare atribuită
9.047,92 RON
Data publicării
15.04.2026 09:29
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.047,92 RON

din 9.047,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.