Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectanti pentru C.S.C. LILIESTI BAICOI: Ref. 1510/03.04.2026
- Număr anunț
- DA40174494
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328,65 RON
- Valoare atribuită
- 328,65 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 09:29
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
328,65 RON
din 328,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro