Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare deseuri periculoase/nepericuloase

Număr anunț
DA40174364
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
ACTIS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14926924)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476 RON
Valoare atribuită
476 RON
Data publicării
15.04.2026 09:21
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476 RON

din 476 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.