Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microclisma cu glicerina pentru evacuare adulti cu glicerina / microclisme / micro clisma colon
- Număr anunț
- DA40172269
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 24964000-9 · Glicerina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548,40 RON
- Valoare atribuită
- 548,40 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 13:56
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
548,40 RON
din 548,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro