Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polihidroxiclorura de aluminiu
- Număr anunț
- DA40164172
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI RO11390391)
- Cod CPV
- 24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.500 RON
- Valoare atribuită
- 101.500 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 15:35
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101.500 RON
din 101.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro