Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,2% sub estimat
Vitek 2 GP
- Număr anunț
- DA40171848
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea (CUI 4321631)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.267 RON
- Valoare atribuită
- 1.036,95 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2026 13:06
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.036,95 RON
din 1.267 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 230,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.