Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PEYONA 20MG/ML SOL PERF/SOL ORALA 10FIOLE X 1ML (CAFEINUM CITRAT)
- Număr anunț
- DA40171353
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.667,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.667,21 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 12:18
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 07:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.667,21 RON
din 2.667,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro