Ofertă acceptată Cumpărare directă

placute de frana

Număr anunț
DA40169727
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,95 RON
Valoare atribuită
225,95 RON
Data publicării
14.04.2026 09:39
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,95 RON

din 225,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.