Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRONTODERM NASAL-GEL TUBE "CENT" 30ML
- Număr anunț
- DA40175499
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33631200-4 · Emoliente si protectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78,39 RON
- Valoare atribuită
- 78,39 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 10:15
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78,39 RON
din 78,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro