Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA AL 7 TREPTE 150 kg -1917

Număr anunț
DA40178344
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,98 RON
Valoare atribuită
261,98 RON
Data publicării
15.04.2026 12:22
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,98 RON

din 261,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.