Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELEMENTE SPECTACOL "ORESTIA"

Număr anunț
DA40176017
Autoritate contractantă
TEATRUL TINERETULUI PIATRA NEAMT (CUI 2613427)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.591,74 RON
Valoare atribuită
2.591,74 RON
Data publicării
15.04.2026 10:38
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.591,74 RON

din 2.591,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.