Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit revizie aparat de ventilatie Hamilton C2 / C3
- Număr anunț
- DA40169072
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
- Cod CPV
- 33171100-0 · Instrumente pentru anestezie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.400 RON
- Valoare atribuită
- 31.400 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 07:06
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 07:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.400 RON
din 31.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro