Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

Cisplatina 1mg/ml-conc.pt.sol.perf. x 50ml x 1fl.-Accord Healthcare PL

Număr anunț
DA40176985
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.209 RON
Valoare atribuită
4.180 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
15.04.2026 11:21
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.180 RON

din 4.209 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.