Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMOXIPLUS 1.2g flacon (AMOXIPLUS 1000MG/200MG) / AMOXICILLINUM+ACIDUM CLAVULANICUM
- Număr anunț
- DA40176647
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.600 RON
- Valoare atribuită
- 14.600 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 11:07
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.600 RON
din 14.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro