Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,3% sub estimat
TULPINA REFERINTA BK (MYCOBACTERIUM TUBERCULOSIS -ATCC 25177)
- Număr anunț
- DA40175735
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.281 RON
- Valoare atribuită
- 1.059,86 RON 17,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2026 10:25
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.059,86 RON
din 1.281 RON estimat
17,3%
Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 221,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.