Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MUELLER HINTON 2+5%SANGE DE BERBEC 90 MM
- Număr anunț
- DA40174539
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 724,96 RON
- Valoare atribuită
- 724,96 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 09:31
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
724,96 RON
din 724,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro