Ofertă refuzată Cumpărare directă

IMFINZI 50MG/ML CONC. PT. SOL. PERF. FL*10ML

Număr anunț
DA40163078
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.530 RON
Valoare finală
25.530 RON
Data publicării
08.04.2026 14:21
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.