Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aer conditionat VORTEX VAI0925CLW, 9000 BTU, A++/A+, Functie incalzire, Dezumidificare
- Număr anunț
- DA40165054
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- DAR CON SDI SRL (CUI 15371597)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare finală
- 1.200 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 08:30
- Data finalizării
- 15.04.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.