Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ateliere socio-emoționale și consiliere și orientare școlară
- Număr anunț
- DA40177558
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE RADU (CUI 28119584)
- Furnizor / câștigător
- AUTHENTIC MEMORIES S.R.L. (CUI 40573910)
- Cod CPV
- 80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.165 RON
- Valoare atribuită
- 11.165 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 11:46
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.165 RON
din 11.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro