Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurarea de accidente de munca si boli profesionale - pentru personalul din Midia Green Energy S.A
- Număr anunț
- DA40174579
- Autoritate contractantă
- Midia Green Energy S.A. (CUI RO14325363)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684 RON
- Valoare atribuită
- 684 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 09:34
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
684 RON
din 684 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro