Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pachet hartie xerosx A4 si articole de birotica papetarie

Număr anunț
DA34972095
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN BUZAU (CUI 23122511)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.296,98 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
06.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.296,98 RON