Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii monitorizare si interventie pentru 11 sedii APIA CJ Arges aferent lunii aprilie

Număr anunț
DA40172930
Autoritate contractantă
APIA - Centrul Judetean Arges (CUI 23134320)
Furnizor / câștigător
GENERAL PROTECT SECURITY SRL (CUI RO18123421)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.540 RON
Data publicării
14.04.2026 15:31
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540 RON

din 1.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.