Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MENTENANTA SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SI ALARMA LA EFRACTIE
- Număr anunț
- DA40180687
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
- Furnizor / câștigător
- SIMBA ALARMS SRL (CUI RO17506429)
- Cod CPV
- 50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.080 RON
- Valoare atribuită
- 10.080 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 14:09
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.080 RON
din 10.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro