Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie serviciu instruire ozonoterapie ADV1523403
- Număr anunț
- DA40176563
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL MEDICAL DR.TIRON SRL (CUI 15252251)
- Cod CPV
- 80320000-3 · Servicii de formare profesionala in domeniul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 11:03
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.000 RON
din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro