Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microgynon 0,03mg/0,15mg-draj x 21-Bayer AG COMBINATII (LEVONORGESTRELUM+ETINILESTRADIOLUM)

Număr anunț
DA40185737
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33641400-9 · Contraceptive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94,50 RON
Valoare atribuită
97,50 RON
Data publicării
16.04.2026 11:02
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,50 RON

din 94,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.