Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tuburi Eppendorf 1.5ml MASTERLAB - Tub PCR - Tub Eppendorf / Top Quality ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA40183661
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80 RON
- Valoare atribuită
- 80 RON
- Data publicării
- 16.04.2026 09:12
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80 RON
din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro