Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Garou copii animat
- Număr anunț
- DA40173987
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,50 RON
- Valoare atribuită
- 172,50 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 09:00
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172,50 RON
din 172,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro