Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE GRADINITA NR 11 + STEP BY STEP

Număr anunț
DA40182300
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MOTAS VASLUI (CUI 19193069)
Furnizor / câștigător
DALSOR COMPANY SRL (CUI 3763619)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.193,72 RON
Valoare atribuită
1.193,72 RON
Data publicării
15.04.2026 15:54
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.193,72 RON

din 1.193,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.