Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EPRUBETE PLASTIC DIAMETRU 16MM, H=102MM, 12 ML, CU DOP FILETAT VERDE, STERILE
- Număr anunț
- DA40188117
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730 RON
- Valoare atribuită
- 730 RON
- Data publicării
- 16.04.2026 13:00
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
730 RON
din 730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro