Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie saci polietilena menajeri rezistenti HDPE 60l 120 l 240 l

Număr anunț
DA40175480
Autoritate contractantă
S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara (CUI 1816890)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,40 RON
Valoare atribuită
230,40 RON
Data publicării
15.04.2026 10:14
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,40 RON

din 230,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.