Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Xiaomi Redmi 15, 6GB RAM, 128GB ROM, Purple + Woven Strap Ring Stand

Număr anunț
DA40188763
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,18 RON
Valoare atribuită
537,18 RON
Data publicării
16.04.2026 13:33
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,18 RON

din 537,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.