Ofertă acceptată Cumpărare directă

FERODOURI

Număr anunț
DA40184168
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
MONDARCO SERVICE SRL (CUI RO26982758)
Cod CPV
34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438 RON
Valoare atribuită
438 RON
Data publicării
16.04.2026 09:39
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

438 RON

din 438 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.