Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN ABS. SPIRA PVC 75 MM 50 M

Număr anunț
DA40182338
Autoritate contractantă
TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,40 RON
Valoare atribuită
302,40 RON
Data publicării
15.04.2026 15:58
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,40 RON

din 302,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.