Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice de tip mentenanta sistem GIS

Număr anunț
DA40182225
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
PROMAX SRL (CUI RO10481947)
Cod CPV
38221000-0 · Sisteme Informationale Geografice (GIS sau echivalent) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.000 RON
Valoare atribuită
125.000 RON
Data publicării
15.04.2026 15:47
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.000 RON

din 125.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.