Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINFECTANT Tablete de CLOROM / Dezinfectant solid clorigen de uz general Aviz Nr. 4450BIO/02/12.30

Număr anunț
DA40181653
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24312200-6 · Hipocloriti si clorati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
15.04.2026 15:01
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
15.04.2026 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.