Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etalonare radonmetru, model SARAD RTM 1688-2

Număr anunț
DA40180367
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
AFOTECH SRL (CUI RO33677188)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.150 RON
Valoare atribuită
5.150 RON
Data publicării
15.04.2026 13:55
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.150 RON

din 5.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.